#5297660, By Lumirel

 • Lumirel 29 Sep 2009 08:28:28 80 posts
  Seen 1 year ago
  Registered 9 years ago
  Brutalita a sex ve hrách je jen přehnaně zveličována. Ono stačí třeba Final Destination (1-4) a člověk vidí smrt v docela nechutném stylu, kde je Postal pouhým výsměchem. A to nemluvím o mnohem drsnějších horrorech, který jistě další fandové žánru kdy viděli.

  Co se týče sexu ve hrách, tak to chápu ještě méně, jak to může být pro některé lidi trn v oku. Jde totiž o přirozenou součást našeho života, bez které bychom neexistovali. Máme přece označení her 18+ a pokud to někdo kupuje svým nezletilým dětem, tak je to čistě jeho problém a měl by čelit následkům, či jim předcházet.

  Většina z nás viděla erotické časopisy (či filmy) nebo film s brutalitou dříve než podobné kousky viděla v reálnější podobě na PC. Pokud vám táhne ke třicítce nebo je vám více, tak tato pravděpodobnost je mnohem vyšší, protože grafika her 20let zpět neměla s realitou moc společného.

  Řekněte mi, poznamenal vás nějaký brutální film či erotický časopis natolik, abyste někoho znásilnili či zabili? Já bych řekl, že ne. Jde totiž o to, že někdo má hold špatnou výchovu či je psychicky labilní a tak provede čin, který může být motivován podobnou věcí, ale rozhodně jde o mizivou část lidské populace, tak proč bychom to měli odnášet všichni cenzurou?
Log in or register to reply